Product - محصولات

 

شرح مختصر تعدادي از محصولات :

 

      LAN FAS گزارش واتصال پانل های اعلام حریق برروی شبکه  LAN

       PSM سیستم گزارش و ارسال وضعیت شبکه برق

         |_______________  Transceiver

      DID  اپراتور خودكار يا تلفن گويا

      CPTS  سيستم پيجر تلفني آسانسور

      FTS  سيستم كنترل تلفني

      TCR   كنترلر هزينه‌ي تلفن

      FTT  كنترلر هوشمند فريزر‍
 

LAN-FAS ارسال اطلاعات پانلهای اعلام حریق برروی شبکه Ethernet-Web

دستگاهLAN FAS   می تواند بر روی پانل های اعلام حریق  نصب شده و بدون نیاز به دست کاری اضافی توسط یک کابل رابط با پروتکل دیتای پانل  هماهنگ  شده و  اطلاعات آن را خوانده و به شبكه LAN ارسال نمايد .  این اطلاعات  که می تواند از فشاردادن یک کلید تا اعلام  وضعيت حریق ها و  یا خطاها باشد ، همگی را ثبت  و نهایتا" اطلاعات را با فرمت مناسب برروی شبکه LAN, Ethernet و حتي Internet قرار داده تا توسط یک کامپیوتر سرور و برنامه تحت ویندوز ،  کنترل گردد. هر دستگاه LAN-FAS برروی یک پانل نصب گردیده و بصورت یک Client وارد شبکه می شود.

 

 

بالای صفحه

 

 

PSM گزارش و ارسال اطلاعات پستهای برق مدل 810

 


PSM مدل AEC810 حاوي سيستمي است كه مي‌ تواند اطلاعات قطع و وصل برق شبكه ‌و برق ژنراتور(برق اضطراري) و نهايتا مصرف كننده را در نقاط تعريف شده خوانده و پس از استنتاج منطقي  داده شده ، آنها را به  همراه تاريخ شمسي و زمان دقيق در حافظه غير فرارخود  نگاه داشته و در نهايت از طريق رابط سريال كامپيوتر (يا نوت بوك ) ويا از طريق ترانسيور و از راه دور اطلاعات را تخليه كرده و يا همزمان مشاهده و گزارش گيري و چاپ كند .

 

 

ترانسیور

جهت تخليه اطلاعات  باكس اصلي  PSM مي‌توان به غير از استفاده از روش  اتصال مستقيم به كامپيوتر از طريق خط تلفن نيزاين كار را انجام داد، جهت اين امر از باكس رابط ترانسيور  Transceiver استفاده مي‌شود كه از يك طرف از طريق  رابط سريال به كامپيوتر مبدأ  و از طرف ديگر به خط تلفن شهري متصل مي‌گردد.( مي‌توان در صورت نياز از اين خط در حالت عادي جهت مصارف عمومي نيز استفاده كرد.) حال با نرم‌افزار بخش تلفن  جهت گرفتن شماره تلفن مقصد و اتصال به شبكه PSM مي‌توان عمليات گزارش گيري را انجام داد.

 

 

 


بالای صفحه
D.I.D اپراتور خوکار مدل AEC310-320

 

 Direct Inward Dial ) D.I.D )  يا همان اپراتور خودكار يا تلفن گويا ( يامنشي) در يك مركز تلفن سانترال قرار گرفته و مي تواند به مقدار نياز آن مركز به خطوط شهري جواب داده ، شماره تلفن داخلي را بصورت تن از مخاطب اخذ كرده ، وي را به داخلي مورد نظرش و يا در صورت نياز (مثلا نداشتن گوشي تن دار) به يك اپراتور انساني ارتباط دهد در اين سيستم تلفنچي يا اپراتور اصلي انساني از مجموعه حذف نخواهد شد ، بلكه  اين  دستگاه سهولت در امر ارتباط مخاطب با يك شركت يا سازمان را فراهم آورده و بار جوابگويي به تلفن را از تلفنچي اصلي كاهش خواهد داد.

 

 


بالای صفحه
 

CPTS سیستم پیجر آسانسور مدل AEC910

 

سيستم پيجر تلفني آسانسور يا  C.P.T.S  مدل AEC910 مي‌تواند وضعيت فوق‌العاده داخل كابين (مثل از كار افتادن آسانسور بين طبقات يا فقل شدن درب ها و...)را به كمك كليد  Call  احساس نموده و امكان ارتباط دوطرفه صحبتي  را از طريق خط تلفن به يك مركز خدماتي يا كمكي برقرار نمايد . تشخيص هوشمند اشغال يا آزاد بودن خط ، قرار گرفتن همزمان 3 عدد كارت C.P.T.S بر روي يك خط تلفن (صرفه جوئي در استفاده از خط تلفن)، امكان شماره‌ گيري شماره تلفن‌هاي موجود در حافظه دستگاه به ترتيب الويت‌هاي تعيين شده بصورت خودكار ، امكان تغيير پيغام ضبط شده و تغيير كد ورودي جزو خصائص بارز اين دستگاه به شمار مي‌آيد . همچنين اين دستگاه مي‌تواند شماره تلفن‌هاي مورد نظر را تا 20 رقم در حافظه خود ذخيره كند و اين حافظه با قطع برق پاك نمي‌شود و بدون تغيير باقي مي‌ماند .

بالای صفحه


 

 

 

FTS سیستم اعلام حریق تلفنی مدل AEC610

 

دستگاه اعلام  حريق تلفني F.T.S يا Fire Telephone System مدل  AEC610 داراي سيستم هوشمند پروسسوري و همچنين سيستم  ضبط و پخش صدا و برنامه ريزي از راه دور بوده. كه ميتواند مستقيما برروي پانل هاي اعلام حريق و يا مصارف عمومي ديگر نصب گردد .وقتي پانل وضعيت فوق العاده ائي احساس شود، كافي است با يك تيريگ در پايه هاي ورودي  به كارت F.T.S فرماني را صادر كرده  و  از حالا به بعد كارت گوشي را برداشته  به ترتيب شماره تلفن الويت اول را شماره گيري مي كند اگر  اين خط اشغال بود شماره تلفن الويت دوم اگر اين هم خط اشغال بود شماره تلفن الويت سوم را  شماره گيري كرده و درصورت اشغالي اين خط نيز دوباره از اول اين كار تا تعداد دفعات دلخواه ادامه مي يابد  به جهت اينكه در هنگام وقوع اتفاق حتما بايد فردي دريافت پيغام هشدار را تائيد نمايد (بعنوان مثال در مكان هائي كه بايد از حضورمتصدي اطمينان حاصل كرد) لذا اگر هر كدام از خطوط آزاد باشند كارت F.T.S ضمن پخش پيغام هشدار براي مخاطب منتظر اخذ كد تائيد از وي مي شود كه اين كار از طرف مخاطب يا متصدي بايد  صورت گيرد . كليه عمليات برنامه ريزي اعم از ضبط و پخش و.. همگي از راه دور انجام ميشود .


بالای صفحهTCR کنترلر خطوط تلفنی مدل AEC110


 

كنترلر هزينه‌ي تلفن مدل AEC110 با روش جديد و با استفاده از تكنولوژي برتر، بدون برق و باطري تنها از طريق گرفتن شماره تلفن مي‌تواند در جهت كاهش هزينه‌هاي تلفني نقش بسيار اساسي داشته باشد . اين دستگاه بطور هوشمندانه كليه عمليات يك تلفن يا يك خط  را از قبيل بستن صفر اول يا قطع ارتباط با شهرستان ،‌ بستن صفر دوم يا قطع ارتباط با خارج از كشور ، فعال كردن سرويس موبايل (فقط بتوان موبايل را شماره گيري كرد و شهرستان و خارج از كشور غيرفعال شود)،‌ مسدود كردن شماره گيري ، فعال كردن تايمر و .. را از تنها طريق  شماره گيري انجام مي‌دهد .

 

 

 بالای صفحهFTT کنترلر دمای انواع فریزر به همراه ترموستات مدل AEC410

 

كنترلر الكترونيك فريزر‍، دقيقا“ همانند يك ترموستات اتوماتيك كليه عمليات فريزر را دردست مي‌گيرد. اين دستگاه با داشتن يك  سيستم كنترلي دماي داخلي فريزر را اندازه‌گيري كرده و كمپرسور را بر طبق درجه تنظيمي دلخواه درموقع خود بطورخودكار خاموش يا روشن مي‌كند ، همچنين دستگاه داراي يك محافظ دربرابر افزايش يا كاهش ولتاژ برق شهربوده كه در صورت مشاهده ، كمپرسور را  خاموش كرده تا ولتاژ برق شهر به اندازه استاندارد برسد .با كليد  انجمــــاد ســريع مي‌توان به مدت 3 ساعت مداوم فريزر را روشن گذاشته و دما را در حدود30- درجه سانتيگراد نگاه دارد.  همچنين با وجود  يك  زمان  سنج  ( COUNTER) داخلي  بطور خودكارزمان  كاركرد فريزر اندازه گيري شده و ثبت شده و پاك  نمي‌شود. بنابراين استفاده كننده مي تواند با فشار يك كليد ساعات كاركرد را مشاهده كند. داشتن سيستم نوشتاري هشدارها , تنظيم دماي دلخواه ، چراغهاي اعلام وضعيت و هشدار و پانل آماده نصب برروي يخچال همگي از امكانات ديگر دستگاه مي‌باشند.